: 701277
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
31.07.2014 r.

Jechał kompletnie pijany i potrącił na chodniku starszą kobietę – podejrzanego, który uciekł z miejsca zdarzenia, policyjny pies znalazł na drzewie

Był pijany, potrącił pieszą samochodem i uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanej. Wrocławscy policjanci szybko znaleźli i zatrzymali kierowcę podejrzanego o ten czyn. W poszukiwaniu sprawcy funkcjonariuszom pomógł policyjny pies tropiący. To on doprowadził policjantów do „kryjówki” i wskazał na mężczyznę siedzącego na drzewie. Pokrzywdzona z poważanymi obrażeniami trafiła do szpitala. Zatrzymanemu grozi teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
KMP Wrocław
31.07.2014 r.

Znakując rowery zatrzymali złodzieja

Podczas akcji znakowania rowerów zorganizowanej przez policjantów Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji we Wrocławiu,funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież mienia. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Zatrzymany trafił prosto do policyjnego aresztu. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
KMP Wrocław
31.07.2014 r.

Nowy owczarek niemiecki w służbie Policji

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu otrzymała wczoraj oficjalnie nowego owczarka niemieckiego. Hejor jest psem patrolowo-tropiącym. Na swoim koncie ma już pierwszy sukces.

więcej »»
KMP Wrocław
31.07.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 288 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 10. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
30.07.2014 r.

Ukradł rower miejski, bo chciał sobie pojeździć – został zatrzymany przez policjantów

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kradzież roweru miejskiego. Skradzione mienie odzyskano, a zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.


więcej »»
KMP Wrocław
30.07.2014 r.

Przypominamy, bądź bezpieczny także nad wodą

Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i rozsądku nad wodą. Pamiętajmy więc, aby szukając ochłody w wodzie nie próbować swoich sił w rzekach, czyli tam, gdzie jest bardzo niebezpiecznie, bo mogą występować wiry i prądy.

więcej »»
KMP Wrocław
30.07.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 291 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 24. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Psie Pole
29.07.2014 r.

Znakujemy rowery

Policjanci KP Wrocław Psie Pole organizują akcję znakowania rowerów. Odbędzie się ona 31 lipca, w godzinach od 17.00 do 19.00. Miejsce: parking ul. Chorwacka 45.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu