: 726412
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP,KWP Wrocław
27.11.2014 r.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Przypominamy, od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie poruszał się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.


więcej »»
KP Wrocław Osiedle
27.11.2014 r.

Zaproszenie na debatę społeczną

Policjanci KP Wrocław Osiedle zapraszają na debatę społeczną, która dobędzie się 28 listopada o godz. 17.00 w Lotniczych Zakładach Naukowych przy ul. Kiełczowskiej 43.Rozmowa ma dotyczyć m. in. bezpieczeństwa mieszkańców oraz osób bezdomnych i wsparcia jakiego należy im udzielić podczas zimy.

więcej »»
KMP Wrocław
27.11.2014 r.

Przypominamy. Pilnujmy swojego mienia!

Policjanci apelują do kierowców i pasażerów samochodów, aby nie pozostawiali żadnych przedmiotów w pojazdach, w widocznym miejscu. Są to m.in. tel. komórkowe, nawigacje, tablety, torby z zakupami. Złodziej zachęcony pozostawionym w aucie jakimś sprzętem lub opakowaniem, kartonem wybije szybę i zabierze je, bo nie wie co znajduje się wewnątrz. A koszty związane z naprawą uszkodzenia są często dużo wyższe niż zabrana rzecz.

więcej »»
KMP Wrocław
27.11.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 349 interwencji wrocławskich policjantówi w sumie 8. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Rakowiec
26.11.2014 r.

Debata społeczna

Policjanci KP Wrocław Rakowiec zapraszają na debatę społeczną, która odbędzie się 03.12. 2014 r. o godz. 17.30.

więcej »»
KP Wrocław Psie Pole
26.11.2014 r.

Okradał mieszkania metodą „na sąsiada” – zatrzymany usłyszał 19 zarzutów

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, ustalonemu i zatrzymanemu przez policjantów KP Wrocław Psie Pole, a podejrzanemu o kradzieże mieszkaniowe. Sprawca dzwoniąc do drzwi twierdził, że przyjechał z zagranicy do sąsiada, którego jednak nie zastał w domu. Wykorzystując następnie chwilę nieuwagi domowników, kradł z przedpokoju pozostawione tam rzeczy wartościowe. Zatrzymanemu udowodniono już, co najmniej 19 tego typu kradzieży.

więcej »»
KMP Wrocław
26.11.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 267 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 11. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu