: 769144
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KP Wrocław Stare Miasto
29.05.2015 r.

Zamówił kurs i zaatakował taksówkarkę – wpadł w ręce Policji

Najpierw zamówił kurs taksówką. Po jego zakończeniu, na terenie jednego z wrocławskich osiedli, poprosił jeszcze kierującą kobietę o zaczekanie na miejscu. Po chwili wrócił do pojazdu i zaatakował taksówkarkę, a następnie odjechał z nią w kierunku innego miasta. Rannej kobiecie udało się uciec. Po pewnym czasie sprawca porzucił skradzione auto. Powiadomieni o całej sprawie wrocławscy policjanci, w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych, zatrzymali podejrzanego.

więcej »»
KMP Wrocław
29.05.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 281 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 10. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
28.05.2015 r.

Centralne obchody „OGÓLNOPLSKIEGO GŁOSU PROFILAKTYKI” w województwie dolnośląskim – 1 czerwca 2015 r. - wrocławska Wyspa Słodowa

Moda na życie bez uzależnień – życie bez narkotyków, alkoholu, bez przemocy. Takim przesłaniem rozpocznie się, 1 czerwca 2015 r. na Dolnym Śląsku, tak jak w całym kraju akcja pod hasłem ”Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. Głównym punktem programu akcji, realizowanym wszędzie w tym samym czasie i w tej samej formie, jest gest bicia serca (ZRYW WOLNYCH SERC) wykonywany o godz. 14.00, przez 60 sekund – jednocześnie przez wszystkich uczestników, w całej Polsce.

więcej »»
KMP Wrocław
28.05.2015 r.

Kontrole autobusów

Wydział Ruchu Drogowego KMP we Wrocławiu wyznaczył posterunek kontroli autobusów, który został usytuowany na parkingu przy ul. Ślężnej a Petrusewicza (przy Wzgórzu Andersa). Od dnia 20.05.2015r. (do odwołania) od poniedziałku do soboty, w godz. 6:00 – 9:00, funkcjonariusze WRD KMP Wrocław, sprawdzać będą stan techniczny pojazdów, jego wyposażenie, stan trzeźwości kierujących oraz dokumenty wymagane w związku z kierowaniem pojazdem i jego używaniem.

więcej »»
KMP Wrocław
28.05.2015 r.

Znakujmy rowery i dobrze je zabezpieczajmy

Informujemy, że na terenie Wrocławia i powiatu, w jednostkach policji podległych KMP Wrocław, można bezpłatnie oznakować rower. Jednoślad z numerami naniesionymi przez policjanta nie jest już atrakcyjny dla potencjalnego złodzieja, ponieważ, funkcjonariusze,podczas kontroli mogą szybko ustalić właściciela.

więcej »»
KMP Wrocław
28.05.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 273 interwencje wrocławskich policjantów i w sumie 17. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
27.05.2015 r.

Rekrutacja do służby w Policji

Przypominamy, Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu prowadzi rekrutację do służby w Policji. Jeżeli jesteś obywatelem polskim o nieposzlakowanej opinii, który m.in. nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, posiadasz co najmniej średnie wykształcenie, możesz zostać funkcjonariuszem Policji.

więcej »»
KP Wrocław Ołbin
27.05.2015 r.

Policjanci z mieszkańcami

Policjanci KP Wrocław Ołbin wspólnie z Partnerstwem "Razem dla Nadodrza"zorganizowali festyn pod hasłem "U ojca za płotem". Festyn odbył się już po raz piąty, na terenie parafii Ojców Karmelitów Bosych przy ulicy Ołbińskiej.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu