: 747881
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
27.02.2015 r.

Przypominamy. Pilnujmy swojego mienia!

Policjanci apelują do kierowców i pasażerów samochodów, aby nie pozostawiali żadnych przedmiotów w pojazdach, w widocznym miejscu. Są to m.in. tel. komórkowe, nawigacje, tablety, torby z zakupami, elektronarzędzia. Złodziej zachęcony pozostawionym w aucie jakimś sprzętem lub opakowaniem, wybije szybę i zabierze je, bo nie wie co znajduje się wewnątrz.

więcej »»
KMP Wrocław
27.02.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 391 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 14. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław-WPiP,KP Psie Pole
26.02.2015 r.

Na koncie ma, co najmniej 15 kradzieży rowerów

Policjanci patrolujący Wrocław otrzymali informację o kradzieży markowego roweru, wartości 3 tys. złotych. Policjanci ustalili, że sprawca dostał się na I piętro jednego z budynków i przez balkonową barierkę wyrzucił niezabezpieczony jednoślad, po czym zeskoczył i odjechał na nim. Okazało się, że to nie jedyny taki czyn na koncie tego mężczyzny. Policjanci udowodnili zatrzymanemu, co najmniej 15 tego typu kradzieży rowerów m.in. z balkonów i piwnic. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje teraz sąd.

więcej »»
KMP Wrocław,WPiP,KP Psie Pole
26.02.2015 r.

Usiłowali skraść rzeczy warte ponad 10 tysięcy złotych – zostali zatrzymani na gorącym uczynku

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław zatrzymali na gorącym uczynku trzech przestępców. Sprawcy weszli do jednego ze skupów złomu na terenie miasta skąd próbowali skraść m.in. części samochodowe i siłowniki o wartości ponad 10 tysięcy złotych. Złodzieje zostali zatrzymani w chwili ładowania łupu do pojazdu dostawczego, którym chcieli wywieźć zrabowane mienie.

więcej »»
KMP Wrocław
26.02.2015 r.

Policjanci odnaleźli samochód skradziony w Niemczech wart 90 tys. zł.

Audi A5 warte 90 tysięcy złotych odnaleźli kryminalni KMP Wrocław. Auto zostało skradzione w Niemczech, w 2014 roku. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 25-letniego mężczyznę. Za kradzież lub paserstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
KP Wrocław Rakowiec
26.02.2015 r.

Spotkanie z uczniami

Policjanci Ogniwa ds. Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec zostali zaproszeni przez dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 9 we Wrocławiu przy ul. Nyskiej, na spotkanie z uczniami najmłodszych klas. Z dziećmi rozmawiano o podstawowych zasadach bezpieczeństwa (m.in. podczas zabawy, czy drogi do szkoły)

więcej »»
KMP Wrocław
26.02.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 258 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 17. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław-PG,KP Wrocław Grabiszynek
25.02.2015 r.

Zatrzymani za handel nielegalnymi środkami na odchudzanie. Policjanci zabezpieczyli ponad 3.6 tys. tabletek, a podejrzani usłyszeli już 46 zarzutów…

Policjanci z Komisariatu Wrocław-Grabiszynek wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, realizując czynności operacyjne na terenie Zabrza, zatrzymali 3 osoby podejrzane o przestępstwa polegające na wprowadzaniu do obrotu środków farmaceutycznych niewiadomego pochodzenia. Zatrzymani to dwaj mężczyźni w wieku w wieku 33 i 50 lat oraz 50–letnia kobieta.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu