: 725271
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
18.11.2014 r.

Policjanci przechwycili heroinę o wartości blisko 100 tys. złotych

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe. Zatrzymany, to 35 – letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przechwycili też heroinę syntetyczną o wartości blisko 100 tys. złotych.

więcej »»
KP Wrocław Ołbin
18.11.2014 r.

Debata społeczna

Policjanci KP Wrocław Ołbin zorganizowali debatę społeczną, na którą zaprosili mieszkańców dzielnicy oraz m.in. przedstawicieli organizacji pozarządowych.. Temat dyskusji to : "interdyscyplinarnie przeciw przemocy". Spotkanie odbyło się w Infopunkcie Nadodrze przy ulicy Łokietka 5.


więcej »»
KMP, KWP Wrocław
18.11.2014 r.

Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!

Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

więcej »»
KMP Wrocław
18.11.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 284 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 8. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
17.11.2014 r.

Podsumowanie projektu remontu i modernizacji siedziby Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu

W Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu odbyła się konferencja podsumowująca projekt dotyczący remontu i modernizacji siedziby wrocławskiej Policji przy ul. Sołtysowickiej 21. Projekt realizowany przez Urząd Miasta Wrocław, został dofinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013. Całkowita wartość projektu, związanego także z adaptacją budynku na potrzeby Policji oraz przylegającą do niego infrastrukturą, to ponad 21 milionów złotych.

więcej »»
KMP Wrocław
17.11.2014 r.

Weekend w liczbach

Miniony weekend to 708 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 14. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Stare Miasto
14.11.2014 r.

Na koncie ma co najmniej 10 kradzieży

Funkcjonariusze Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży. Policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Wrocław ukradł m.in. markowy rower o wartości ponad 2 tys. zł.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu