: 699810
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
24.07.2014 r.

24 lipca, Święto Polskiej Policji

Dolnośląskie obchody Święta Policji,w 95 rocznicę powołania Policji Państwowej, rozpoczęły się 24 lipca 2014 r. we Wrocławiu od uroczystego złożenia wieńców pod pomnikami poległych i zamordowanych policjantów. W ten sposób funkcjonariusze oddali hołd tym, którzy zginęli, chroniąc życie i zdrowie obywateli. W uroczystościach udział wzięli m.in. Wojewoda i Wicewojewoda Dolnośląski, Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu, kierownictwo Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz zaproszeni goście.

więcej »»
KMP Wrocław
24.07.2014 r.

Bezpieczne wakacje w domu, na podwórku, w internecie

Policjanci apelują do rodziców, opiekunów, aby porozmawiali ze swoimi dziećmi o bezpiecznych formach spędzania czasu wolnego. Podczas wakacji młodzi ludzie spędzają czas także w domach i mogą być narażeni na różne niebezpieczeństwa. Warto im tłumaczyć gdzie i z kim mogą przebywać, a czego robić nie powinni.

więcej »»
KMP Wrocław
24.07.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 222 interwencje wrocławskich policjantów i w sumie 11. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
23.07.2014 r.

Znakujemy rowery

W dniach od 28 do 31 lipca, w godz. od 11:00 do 13:30 policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu organizują akcję znakowania rowerów. Odbędzie się ona na pl. Solnym we Wrocławiu.

więcej »»
KMP Wrocław
23.07.2014 r.

Kradł akcesoria samochodowe, nie pogardził też telefonem komórkowym – został zatrzymany przez policjantów

Funkcjonariusze Referatu do Walki z Przestępczością Samochodową Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, w wyniku realizacji sprawy dotyczącej kradzieży akcesoriów z różnych pojazdów, ustalili i zatrzymali podejrzewanego w tej sprawie mężczyznę.

więcej »»
KWP, KMP Wrocław
23.07.2014 r.

Obchody Święta Policji we Wrocławiu

W tym roku obchodzimy 95 rocznicę powstania Policji Państwowej. W związku z tą wyjątkową okazją, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wspólnie z nami angażują się w budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców Dolnego Śląska. Dlatego, jak co roku, organizujemy dla mieszkańców festyn, gdzie wszyscy, starsi i młodsi, będą mogli świętować i bawić się z nami oraz poznawać różne ciekawe rzeczy dotyczące pracy Policji. Towarzyszyć nam będzie policyjna orkiestra.

więcej »»
KMP Wrocław
23.07.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 323 interwencje wrocławskich policjantów i w sumie 21. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Stare Miasto
22.07.2014 r.

Uszkodził samochód – został zatrzymany przez policjantów

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenie samochodu. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic miasta. Sprawca najpierw zaatakował pokrzywdzoną, a następnie swoją agresję zaczął wyładowywać na jej aucie. Zatrzymany mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu