: 700094
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
25.07.2014 r.

Znakujemy rowery

W dniach od 28 do 31 lipca, w godz. od 11:00 do 13:30 policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu organizują akcję znakowania rowerów. Odbędzie się ona na pl. Solnym we Wrocławiu.

więcej »»
KP Wrocław Śródmieście
25.07.2014 r.

Policjanci szybko odnaleźli kobietę, która targnęła się na swoje życie, udało się ją uratować

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Śródmieście w wyniku natychmiastowo podjętych działań odnaleźli kobietę, która podjęła próbę samobójczą.

więcej »»
KP Wrocław Śródmieście
25.07.2014 r.

Zatrzymany przez policjantów za 11 włamań do altan

Policjanci KP Wrocław Śródmieście zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o szereg włamań na terenie ogrodów działkowych. Sprawca zabierał wartościowe rzeczy pozostawione przed właścicieli w altankach. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za przestępstwa, o które jest podejrzany grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
KP Wrocław Leśnica
25.07.2014 r.

Ukradł telefon – został zatrzymany przez policjantów

Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław Leśnica w wyniku podjętych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 33 - letniego mieszkańca Wrocławia, który podejrzany jest o dokonanie kradzieży telefonu komórkowego z jednej z altan ogrodowych.


więcej »»
KMP Wrocław
25.07.2014 r.

Święto Policji w Duszku

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zostali zaproszeni do przedszkola Duszek mieszczącego się przy Rzymsko - Katolickiej Parafii pw. Ducha Świętego przy ul. Bardziej 2/4 we Wrocławiu. Jak co roku dzieci wspólnie z opiekunkami zorganizowały Święto Policji.

więcej »»
KMP Wrocław
25.07.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 361 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 12. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
24.07.2014 r.

24 lipca, Święto Polskiej Policji

Dolnośląskie obchody Święta Policji,w 95 rocznicę powołania Policji Państwowej, rozpoczęły się 24 lipca 2014 r. we Wrocławiu od uroczystego złożenia wieńców pod pomnikami poległych i zamordowanych policjantów. W ten sposób funkcjonariusze oddali hołd tym, którzy zginęli, chroniąc życie i zdrowie obywateli. W uroczystościach udział wzięli m.in. Wojewoda i Wicewojewoda Dolnośląski, Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu, kierownictwo Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz zaproszeni goście.

więcej »»
KMP Wrocław
24.07.2014 r.

Bezpieczne wakacje w domu, na podwórku, w internecie

Policjanci apelują do rodziców, opiekunów, aby porozmawiali ze swoimi dziećmi o bezpiecznych formach spędzania czasu wolnego. Podczas wakacji młodzi ludzie spędzają czas także w domach i mogą być narażeni na różne niebezpieczeństwa. Warto im tłumaczyć gdzie i z kim mogą przebywać, a czego robić nie powinni.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu