: 783656
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KP Wrocław Leśnica
24.07.2015 r.

Nietrzeźwa ,,opiekowała się'' czteroletnią córką na kąpielisku-dziecko o mały włos nie utonęło

Wrocławscy policjanci zatrzymali na jednym z kąpielisk młodą kobietę, która mając blisko promil alkoholu w organizmie „opiekowała się” swoją 4-letnią córeczką. W trakcie kąpieli dziewczynka w pewnym momencie zaczęła się topić, a następnie jej ciało znalazło się już pod lustrem wody. Na szczęście jedna z osób widząc znajdujące się bez ruchu pod wodą dziecko niezwłocznie wyciągnęła je na powierzchnię, a następnie podjęła czynności ratunkowe, które spowodowały, że dziewczynka odkrztusiła wodę i zaczęła oddychać. Na szczęście nie doszło do tragedii.

więcej »»
KP Wrocław Leśnica
24.07.2015 r.

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przy sobie oraz w swoim mieszkaniu posiadał spore ilości marihuany. W tej sprawie zabezpieczono również elektroniczną wagę służącą do porcjowania i młynki do suszu roślinnego. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za handel nimi – nawet do lat 10.

więcej »»
KMP Wrocław
24.07.2015 r.

Obchody Święta Policji we Wrocławiu

W tym roku obchodzimy 96 rocznicę powołania Policji Państwowej. W związku z tą wyjątkową okazją, 22 lipca 2015 r. na wrocławskim Rynku odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji, połączone z wręczeniem sztandaru Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu. Ceremonię nadania sztandaru oraz wręczenia awansów, nominacji, odznaczeń i przekazania podziękowań, poprzedziła uroczysta Msza Św. w kościele garnizonowym z udziałem pocztów sztandarowych jednostek policji garnizonu dolnośląskiego.

więcej »»
KMP Wrocław
24.07.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 333 interwencji przeprowadzonych przez wrocławskich policjantów oraz 9 podejrzanych, zatrzymanych
w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.


więcej »»
KMP Wrocław
24.07.2015 r.

Wrocławscy funkcjonariusze świętują 96. rocznicę powstania Policji.

12 odznaczonych Medalem za Długoletnią Służbę, 4 odznaczonych Odznaką Zasłużony Policjant, 54 wyróżnionych nagrodą pieniężną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, 383 wyróżnionych nagrodą pieniężną Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu oraz 698 awansowanych na wyższe stopnie policyjne to radosny bilans 96. rocznicy powstania Policji, obchodzonej przez policjantów Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu podczas uroczystej zbiórki 21 lipca 2015r, na dziedzińcu Pałacu Królewskiego przy ul. Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu.

więcej »»
KMP Wrocław
22.07.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 268 interwencji wrocławskich policjantek i policjantów oraz 9 podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
21.07.2015 r.

Zakończenie III edycji projektu ,,Topacz Miasto Dzieci''

W 2015 roku policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu poraz trzeci uczestniczyli w projekcie dydaktyczno-wychowawczym „Topacz Miasto Dzieci”. Podczas prezentacji swojego zawodu funkcjonariusze codziennie staralali się przygotować nowe atrakcje dla uczestników zabawy oraz zainteresować wszystkich zawodem policjanta.

więcej »»
KMP Wrocław
21.07.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 389 interwencji wrocławskich policjantek i policjantów oraz 11 podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu