: 759397
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
17.04.2015 r.

Gimnazjalisto! Twoje życie - Twój wybór!

Wczoraj o godz. 9:30 w Policyjnej Izbie Dziecka przy ul. Szymanowskiego 11 we Wrocławiu odbyło się spotkanie z grupą młodzieży z Gimnazjum nr 39, w ramach programu prewencyjnego pod nazwą „Gimnazjalisto! Twoje Życie – Twój Wybór!”, opracowanego i realizowanego przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Celem tego przedsięwzięcia jest m.in. podnoszenie świadomości wśród młodych ludzi, co do zagrożeń i zachowań niezgodnych z prawem, a także ich skutków oraz konsekwencji.

więcej »»
KMP Wrocław
17.04.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 356 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 13. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
16.04.2015 r.

Zatrzymany lider grupy przestępczej kradnącej w Europie luksusowe auta – odzyskane samochody o wartości blisko 400 tys. złotych

Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP Wrocław, w wyniku przeprowadzonych dynamicznych działań zasadzkowych, zatrzymali dwóch mężczyzn, w tym lidera grupy przestępczej, zajmującej się kradzieżami samochodów na terenie Europy. Funkcjonariusze odzyskali dwa luksusowe auta o wartości blisko 400 tys. złotych. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

więcej »»
KMP Wrocław
16.04.2015 r.

Zaginieni 14 – latkowie spod Warszawy odnalezieni we Wrocławiu - jechali do Czech samochodem zabranym jednemu z rodziców

Policjanci WRD KMP Wrocław odnaleźli dwóch zaginionych 14 – latków spod Warszawy. Jak się okazało obaj jechali samochodem, który jeden z nich zabrał rodzicom. Chłopcy opuścili miejsca zamieszkania w nocy. Zatrzymani zostali podczas jazdy, na jednej z głównych ulic Wrocławia.

więcej »»
KMP Wrocław
16.04.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 392 interwencje wrocławskich policjantów i w sumie 22. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Śródmieście
15.04.2015 r.

Skakał po samochodach i spowodował straty w wysokości 19 tysięcy złotych

Kryminalni KP Wrocław Śródmieście ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie 5 pojazdów i spowodowanie strat w wysokości blisko 19 tysięcy złotych. Sprawca przeskoczył przez płot jednego z auto – komisów i uszkodził samochody skacząc po nich. Za przestępstwo uszkodzenia mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
KMP Wrocław-WPiP
15.04.2015 r.

Złodziej usnął w kradzionym aucie

Policjanci patrolujący Wrocław, zostali poinformowani o kradzieży pojazdu, do której miało dojść na terenie Leśnicy. Okazało się, że pokrzywdzony jeszcze przed zgłoszeniem tego zdarzenia sam zaczął poszukiwać swojego samochodu, który zauważył kilkaset metrów dalej od miejsca jego postoju oraz… śpiącego wewnątrz mężczyznę. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego, który usłyszał już zarzut krótkotrwałego użycia cudzego pojazdu mechanicznego. Za to przestępstwo mężczyźnie może teraz grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu