: 793572
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KWP,KMP Wrocław
03.09.2015 r.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów

Masz wątpliwości czy Twoje dziecko zażywa dopalacze? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości leczenia? Wiesz wszystko o negatywnych skutkach tych niebezpiecznych substancji? Masz informacje o miejscach, w których handluje się zakazanymi środkami? Jesteś uzależniony? Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało listę numerów telefonów pod którymi można szukać pomocy. Lista zostanie także przekazana do wszystkich resortów, urzędów wojewódzkich oraz powiatów.

więcej »»
KMP Wrocław
03.09.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 191 interwencji wrocławskich policjantek i policjantów oraz 14 podejrzanych, zatrzymanych na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

więcej »»
WPiP KMP Wrocław
02.09.2015 r.

Wrocławscy policjanci na Forum Rodziny

Niesamowite przyśpieszenie nie tylko w sferze techniki, ale również obyczajów powoduje, że obowiązki rodzicielskie pomimo tradycyjnego charakteru przechodzą poważną metamorfozę. Powszechny i niczym nieskrępowany dostęp do informacji oraz będących jej nośnikami nowoczesnych technologii spowodował, że dotychczasowa formuła rodzicielstwa - niezależnie od naszych przekonań - przechodzi dynamiczną zmianę. Aby rozmawiać o problemach rodziców i ich trudzie w wychowywaniu potomstwa policjanci Zespołu Prewencji Kryminalnej i Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP we Wrocławiu - asp. Małgorzata Majewska, sierż. szt. Justyna Szeglowska oraz st. sierż. Piotr Łacek uczestniczyli w organizowanym przez Uniwersytet SWPS Forum Rodziny. Jak być rodzicem?

więcej »»
WPiP KMP Wrocław
02.09.2015 r.

Jankes Mistrzem Polski!

Człowiek z żelaza czy Tytanowe płuca to tylko niektóre z przydomków, jakimi policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu określają asp. Pawła Jankowskiego – miłośnika biegów długodystansowych i niemalże etatowego biegacza jednostki. Podczas odbywających się 29 sierpnia br. w dolnośląskiej Górze Mistrzostwach Polski Policjantów łączonych z zawodami Bieg z Policją nasz czempion zajął 1. miejsce w kategorii M-40 i został w swojej kategorii wiekowej Mistrzem Polski Policjantów!

więcej »»
KMP Wrocław
02.09.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 454 interwencje wrocławskich policjantek i policjantów oraz 9 podejrzanych, zatrzymanych na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

więcej »»
KMP Wrocław
01.09.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 318 interwencji wrocławskich policjantek i policjantów oraz 9 podejrzanych, zatrzymanych na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

więcej »»
KMP Wrocław
31.08.2015 r.

Weekend w liczbach

Miniony weekend to 858 interwencji wrocławskich policjantek i policjantów oraz 26 podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
27.08.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 317 interwencji przeprowadzonych przez wrocławskich policjantów oraz 15 podejrzanych, zatrzymanych na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu