: 713672
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
30.09.2014 r.

,,Spacerowicz’’ uszkodził kilkanaście pojazdów – został zatrzymany po pościgu

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zniszczenie kilkunastu aut zaparkowanych przy jednej z wrocławskich ulic. Sprawca kopiąc uszkodził m.in. lusterka i powłoki lakiernicze samochodów. Za tego typu czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
KP Wrocław Grabiszynek
30.09.2014 r.

Spotkanie z młodzieżą

29.09.2014 roku policjanci Komisariatu Policji Wrocław Grabiszynek gościli studentów I roku Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu.Rozmawiano o zagrożeniach przestępczością, wykroczeniach, czynnościach wykonywanych przez Policję w ramach ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego, praw i obowiązków osób, wobec których Policja podejmuje czynności służbowe.


więcej »»
KMP Wrocław
30.09.2014 r.

Kradł monety z biletomatu – został zatrzymany na gorącym uczynku przez policjantów

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do jednego z biletomatów na terenie miasta i kradzież bilonu. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku.Straty spowodowane samymi uszkodzeniami powstałymi w trakcie zdarzenia, oszacowano na kwotę blisko 300 złotych.

więcej »»
KMP Wrocław
30.09.2014 r.

Skakali po wiacie na rowery, zdemolowali auto

Trzech mężczyzn zatrzymali policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław, w wyniku szybkiej interwencji związanej ze zgłoszeniem o dewastujących zaparkowane auto młodych mężczyznach. Oprócz samochodu, sprawcy uszkodzili także wiatę na rowery skacząc po niej.

więcej »»
KP Wrocław Psie Pole
30.09.2014 r.

Spotkanie z przedszkolakami

Policjanci KP Wrocław Psie Pole mieli wczoraj niecodziennych gości. Odwoiedziły ich przedszkolaki zainteresowane pracą funkcjonariusza, umundurowaniem, radiowozami i spotkaniem z Komisarzem Lwem ich największym przyjacielem.

więcej »»
KMP Wrocław
30.09.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 287 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 14. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP,KWP Wrocław
29.09.2014 r.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Przypominamy, od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie poruszał się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat – od 20 do 500 zł.


więcej »»
KMP Wrocław
29.09.2014 r.

Jak minął weekend

Miniony weekend to 646 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 40. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu