: 760789
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KP Wrocław Leśnica
24.04.2015 r.

Areszt dla trzech osób za rozbój i pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Na 3 miesiące do aresztu śledczego trafiła kobieta i dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój i pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Pokrzywdzony zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń, kilka dni po zdarzeniu. Podejrzanym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
KP Wrocław Rakowiec
24.04.2015 r.

O bezpieczeństwie z najmłodszymi mieszkańcami Siechnic

22 kwietnia 2015r. policjanci Ogniwa ds. Nieletnich i Patologii KP Wrocław Rakowiec zostali zaproszeni do przedszkola „Happy Kids” w Siechnicach, na spotkanie z 4 i 5 latkami. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi na temat bezpiecznych zachowań na drodze i uczyli bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

więcej »»
KP Wrocław Fabryczna
24.04.2015 r.

Spotkanie z seniorami

23.04.2015 r. policjanci KP Wrocław-Fabryczna zostali zaproszeni do Klubów Seniora przy ul. Lotniczej 22 oraz Modrej 12 we Wrocławiu. Celem spotkania było uświadomienie osobom starszym w jaki sposób unikać zagrożeń i nie stać sie ofiarą złodzieja. Policjanci omówili różne metody stosowane przez oszustów m.in. na tzw. „wnuczka” oraz pracownika MOPS i ZUS.


więcej »»
KMP Wrocław
24.04.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 222 interwencje wrocławskich policjantów i w sumie 9 podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
23.04.2015 r.

Przypominamy. Pilnujmy swojego mienia!

Policjanci apelują do kierowców i pasażerów samochodów, aby nie pozostawiali żadnych przedmiotów w pojazdach, w widocznym miejscu. Są to m.in. portfele, tel. komórkowe, nawigacje, tablety, torby z zakupami, elektronarzędzia. Złodziej zachęcony pozostawionym w aucie jakimś sprzętem lub opakowaniem, wybije szybę i zabierze je, bo nie wie co znajduje się wewnątrz, a zawsze liczy na łatwy i szybki zarobek.

więcej »»
KP Wrocław Psie Pole
23.04.2015 r.

Zatrzymany za napad z użyciem noża

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego, Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole, w wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój.

więcej »»
KMP Wrocław
23.04.2015 r.

Akademia Bezpieczny Senior

22 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie z wrocławskimi seniorami w ramach tegorocznej edycji programu prewencyjnego Policji "Akademia Bezpieczny Senior". Tym razem zajęcia prowadzili policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław. Słuchacze dowiedzieli się m.in. jak rozpoznać, czy ktoś jest pod wpływem środków odurzających. W trakcie zajęć z seniorami padło wiele pytań m.in. dlaczego w obecnych czasach jest tak dużo osób uzależnionych, z czego to może wynikać? Po czym można rozpoznać, że osoba ma problem z uzależnieniem od określonego środka? Jak właściwie pomagać uzależnionemu?

więcej »»
KMP Wrocław
23.04.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 338 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 8 podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu