: 681092
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
16.04.2014 r.

Akademia Bezpieczny Senior, czyli "Seniorze, nie daj sie nabrać"

"Seniorze, nie daj się nabrać! czyli jak uniknąć zagrożeń” to hasło kolejnych zajęć zorganizowanych przez policjantów Wydziału Prewencji KMP dla słuchaczy ABS. W zajęciach uczestniczyło 25 studentów.

więcej »»
KMP Wrocław,KGP
16.04.2014 r.

Trwa konkurs "Policjant, który mi pomógł 2014"

Przypominamy,że trwa VII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.


więcej »»
KMP Wrocław
16.04.2014 r.

Zachęcamy do znakowania rowerów

Policjanci KMP Wrocław zachęcają do znakowania rowerów, ponieważ jednoślad z numerami naniesionymi przez Policję nie jest już tak interesującym towarem dla potencjalnego złodzieja. Trudno go bowiem sprzedać, a policjantom, numery na ramie pozwalają szybko ustalić prawowitego właściciela. Poniżej prezentujemy listę jednostek oraz terminy znakowania rowerów.

więcej »»
KMP Wrocław
16.04.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 229 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 17. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
15.04.2014 r.

Policyjny Telefon Zaufania

Przypominamy, we Wrocławiu funkcjonuje infolinia pod nazwą "Policyjny Telefon Zaufania",która przeznaczona jest do kontaktu mieszkańców z Policją. PTZ to dla osób, które z różnych powodów nie chcą kontaktować się osobiście z Policją, możliwość przekazania informacji dotyczących zagrożeń i sytuacji budzących niepokój.

więcej »»
KMP Wrocław
15.04.2014 r.

Zadbajmy o nasze bezpieczeństwo w okresie Świąt Wielkanocnych

Okres przedświąteczny to tzw. gorączka zakupów w centrach handlowych i na targowiskach. Niestety często zdarza się, że pochłonięci zakupami zapominamy o podstawowych, nawet tych najprostszych zasadach bezpieczeństwa.


więcej »»
KMP Wrocław
15.04.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 244 interwencje wrocławskich policjantów i w sumie 15. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław-PG
14.04.2014 r.

Odpowie za wyłudzenia towarów i usług o wartości blisko 80 tysięcy złotych

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o liczne wyłudzenia towarów i usług na terenie miasta. Jak ustalili funkcjonariusze podejrzany założył własną firmę na konto, której zaciągał różnego rodzaju zobowiązania wyłudzając m.in. telefony komórkowe, tablety, laptopy i modemy internetowe. Straty pokrzywdzone podmioty oszacowały na kwotę blisko 80 tys. złotych. Za czyny, o które jest podejrzany mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu