: 817837
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław-WPiP
24.11.2015 r.

Z rodzicami i kadrą pedogiczną o bezpieczeństwie uczniów

23 listopada 2015 roku policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław spotkali się z rodzicami i kadrą pedagogiczną Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 11 przy ul. Kamiennej 99 we Wrocławiu. Rozmawiano o bezpieczeństwie wychowanków, także w kontekście uzależnienia od narkotyku lub dopalaczy.


więcej »»
KP Wrocław Psie Pole
24.11.2015 r.

Spotkanie z seniorami

Funkcjonariusze Referatu ds. Nieletnich i Patologii KP Wrocław Psie Pole po raz kolejny spotkali się z seniorami, z klubu seniora „Nazaret”, działającego przy parafii OO. Franciszkanów przy ul. Kasprowicza. Rozmawiano o bezpieczeństwie osób starszych i metodach działania oszustów oraz złodziei.

więcej »»
KMP Wrocław-WPiP
24.11.2015 r.

Spotkanie ze studentami w areszcie śledczym

W ramach programu prewencyjnego "Gimnazjalisto! Twoje życie-Twój wybór" policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław spotkali się ze studentami Naukowego Koła Edukacji i Promocji Bezpieczeństwa funkcjonującego przy Wydziale Nauk o Bezpieczeństwie w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Studenci chcieli osobiście poznać ten program prewencyjny Policji i zobaczyć w jaki sposób jest realizowany przez wrocławskie służby mundurowe.

więcej »»
KMP Wrocław-PG
24.11.2015 r.

Handlowała podrobionym towarem. Policjanci zabezpieczyli ponad 200 sztuk nielegalnej odzieży

Policjanci KMP Wrocław, na jednym z miejskich targowisk zlikwidowali stoisko na którym młoda kobieta oferowała do sprzedaży odzież bezprawnie opatrzoną zastrzeżonymi znakami towarowymi renomowanych międzynarodowych firm. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 200 sztuk takiego towaru. Wśród nich były m.in. bluzy, spodnie dresowe oraz zimowe czapki. Straty, jakie mogli ponieść producenci oszacowano wstępnie na kwotę nie mniejszą niż 18 tysięcy złotych.

więcej »»
KMP Wrocław
24.11.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 91 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 8 osób podejrzanych, zatrzmanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Krzyki
23.11.2015 r.

Debata społeczna w nowym komisariacie na Krzykach

Policjanci KP Wrocław Krzyki zapraszają na debatę społeczną, która odbędzie się 26 listopada o godz. 18.00, w nowym komisariacie przy ul. Ślężnej 115-129. Temat debaty to bezpieczeństwo mieszkańców okolicznych osiedli oraz osoby bezdomne, jak mądrze pomagać.


więcej »»
KMP Wrocław
23.11.2015 r.

Weekend w liczbach

Miniony weekend to 523 interwencje wrocławskich policjantów i w sumie 48 osób podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
WPiP KMP Wrocław
20.11.2015 r.

Wrocławskie policjantki na konferencji "Razem dla świetlic".

Policjantki Zespołu Prewencji Kryminalnej i Profilaktyki Społecznej - podkom. Joanna Cieciorko oraz sierż. szt. Justyna Szeglowska reprezentowały Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu - insp. Jacka Kaczmarka podczas Konferencji Wrocławskich Świetlic Środowiskowych "Razem dla świetlic", która odbyła się 19. listopada br. we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu