: 710914
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
19.09.2014 r.

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna skradł luksusowy telefon z salonu

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o kradzież mienia. Sprawca w centrum miasta wszedł do jednego z salonów sieci komórkowych i skradł markowy telefon o wartości blisko 2 tysięcy złotych. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę w chwili ucieczki ze zrabowanym towarem. Policjanci odzyskali skradziony aparat.

więcej »»
KMP Wrocław
19.09.2014 r.

Stop mowie nienawiści

18 września, w siedzibie Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu przy ul.Sołtysowickiej 21, odbyło się szkolenie połączone z warsztatami dla funkcjonariuszy Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP we Wroclawiu tj. Referatu Patrolowo-Interwencyjnego oraz Referatu Wywiadowczego. Podczas spotkania funkcjonariusze Policji dowiedzieli się, czym charakteryzuje się mowa nienawiści, jakie są jej aspekty i symbole.

więcej »»
KMP Wrocław
19.09.2014 r.

Policjanci KMP Wrocław z wrocławskimi seniorami

Dzisiaj, już po raz szósty we Wrocławiu, rozpoczęły się obchody Dni Seniora. Do udziału w uroczystościach i zajęciach edukacyjnych zaproszeni zostali policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław.

więcej »»
KMP Wrocław
19.09.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 287 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 10. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Leśnica
18.09.2014 r.

Nietrzeźwi rodzice z małym dzieckiem w pobliżu ruchliwej drogi

Nieoświetlona okolica w pobliżu ruchliwej drogi, dwoje pijanych rodziców i ich półtoraroczne dziecko – taką sytuację zastali wrocławscy policjanci po przybyciu na interwencję zgłoszoną przez zaniepokojonego mieszkańca. W chwili, gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, matka chłopca spożywała wódkę, ojciec małoletniego pił piwo.

więcej »»
KMP Wrocław
18.09.2014 r.

Tymczasowy areszt za kradzież samochodu o wartości blisko 200 tys. złotych – sprawca zatrzymany po pościgu

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, prowadząc wspólnie z funkcjonariuszami z Oławy, działania wymierzone w zwalczanie przestępczości samochodowej, zatrzymali na terenie gminy Jelcz Laskowice mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu marki Audi o wartości blisko 200 tys. złotych. Zatrzymany, to 35 – letni mieszkaniec jednej z miejscowości położonych w gminie Czernica.

więcej »»
KMP Wrocław
18.09.2014 r.

Zatrzymani za kradzieże z biletomatów

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież pieniędzy z biletomatów w centrum miasta. Obaj zatrzymani w kilkugodzinnych odstępach czasu w dwóch różnych miejscach chcieli zabrać pieniądze znajdujące się w automatach sprzedających bilety.


więcej »»
KMP Wrocław
18.09.2014 r.

Spotkanie z przedszkolakami

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP we Wrocławiu, zostali zaproszeni do przedszkola nr 51 przy ul. Semaforowej we Wrocławiu, na spotkanie z 5,6 latkami. Temat rozmowy z tak młodymi wrocławianami to przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze i wspólna praca, także z gronem pedagogicznym, na rzecz budowania dobrych relacji i zaufania między przedszkolakiem a policjantem.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu