: 705142
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KP Wrocław Ołbin
22.08.2014 r.

Zabierał kobietom biżuterię – jest już w rękach Policji

Policjanci Wydziału Kryminalnego KP Wrocław Ołbin, w wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o kradzieże biżuterii. Okazało się, że jest nim 24-letni mieszkaniec Wrocławia.


więcej »»
KMP Wrocław
22.08.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 273 interwencje wrocławskich policjantów i w sumie 14. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
21.08.2014 r.

Podziękowania dla policjantów od Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział we Wrocławiu przesłało Komenadntowi Miejskiemu Policji we Wrocłwiu insp. Jackowi Kaczmarkowi serdeczne podziękowania za zaangażowanie i profesjonalizm policjantów Wydziału Prewencji i Patrolowego, biorących udział w interwencji dotyczącej znęcania się nad psem.

więcej »»
KMP Wrocław
21.08.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 310 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 9. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
20.08.2014 r.

Seniorzy, nie dajcie się oszukać!

Policjanci apelują do osób starszych o rozsądek i ostrożność w kontaktach z obcymi osobami. Przestępcy w celu wyłudzenia pieniędzy, posługują się różnymi „legendami” i metodami mającymi uwiarygodnić ich, jako członków rodziny lub jako osoby potrzebujące natychmiastowej pomocy finansowej. Osoby w wieku senioralnym, w związku z chęcią udzielenia pomocy, często ulegają manipulacji sprawców i przekazują im zgromadzone oszczędności.

więcej »»
KMP Wrocław
20.08.2014 r.

Pilnujmy swojego mienia!

Policjanci apelują do kierowców i pasażerów samochodów, aby nie pozostawiali żadnych przedmiotów w samochodach, w widocznym miejscu. Złodziej zachęcony pozostawioną na siedzeniu np. pustą, dla nas bezwartościową torbą, wybije szybę i zabierze ją, bo nie wie co w niej się znajduje. A koszty związane z naprawą uszkodzenia są często dużo wyższe niż zabrana rzecz.

więcej »»
KMP Wrocław
20.08.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 280 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 6. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
20.08.2014 r.

Zapraszamy do znakowania rowerów

W niedzielę, 24 sierpnia 2014 r. na Wyspie Słodowej, od godz. 14:00, policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie z organizatorami akcji społecznej pn. „Skradzione Bicykle”, organizują znakowanie rowerów.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu