: 697145
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
11.07.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 288 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 6. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Krzyki
10.07.2014 r.

Zatrzymani mężczyźni mają na koncie kilkanaście przestępstw

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Krzyki zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 28 lat podejrzanych o przestępstwa przeciwko mieniu. Jak ustalili policjanci, mieszkańcy Wrocławia, w okresie od marca do lipca br., kradli głównie kable telekomunikacyjne wchodzące w skład działającej sieci


więcej »»
KP Wrocław Rakowiec
10.07.2014 r.

Topacz-Miasto Dzieci

Policjanci KP Wrocław Rakowiec przeprowadzili wczoraj zajęcia z młodzieżą w ramach wakacyjnego projektu Topacz-Miasto Dzieci. Podczas spotkania funkcjonariusze omówili podstawowe zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa podczas dni wolnych od szkoły.

więcej »»
KMP Wrocław
10.07.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 211 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 11. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
10.07.2014 r.

Policyjny Telefon Zaufania

Przypominamy, we Wrocławiu funkcjonuje infolinia pod nazwą "Policyjny Telefon Zaufania",która przeznaczona jest do kontaktu mieszkańców z Policją. PTZ to dla osób, które z różnych powodów nie chcą kontaktować się osobiście z Policją, możliwość przekazania informacji dotyczących zagrożeń i sytuacji budzących niepokój.

więcej »»
KMP Wrocław
09.07.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 306 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 7. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Rakowiec
08.07.2014 r.

O bezpieczeństwie z najmłodszymi mieszkańcami Wrocławia

Policjanci KP Wrocław Rakowiec zostali zaproszeni do żłobka "Dróżka Maluszka" w Siechnicach na spotkanie z dziećmi spędzającymi tam wakacje.

więcej »»
KMP Wrocław
08.07.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 352 interwencje wrocławskich policjantów i w sumie 22. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu