: 818302
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
26.11.2015 r.

DOBA W LICZBACH

Miniona doba to 212 interwencje wrocławskich policjantek i policjantów oraz 10 podejrzanych, zatrzymanych na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

więcej »»
WK KMP Wrocław
26.11.2015 r.

Złodziej samochodowych nawigacji w rękach wrocławskich policjantów

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 38-letniego mieszkańca Wrocławia, podejrzewanego o włamania do pojazdów i kradzieże fabrycznych nawigacji. W trakcie zatrzymania mężczyzna posiadał kradzioną nawigację samochodową oraz urządzenia służące do łamania samochodowych zabezpieczeń. Teraz za swoje czyny mężczyzna stanie przed obliczem Sądu.

więcej »»
KMP Wrocław-WPiP
25.11.2015 r.

Dopalacze,dlaczego młodzi ludzie po nie sięgają

Ponad 200. uczniów, policjanci, nauczyciele i temat, jeden z najważniejszych do rozważenia dla młodego człowieka- Dopalacze. Odpowiedź na pytanie dlaczego młodzi ludzie je biorą nie jest prosta. Należy jednak walczyć z tym problemem. I to robią policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP we Wrocławiu, nieustannie uświadamiając uczniów, jak tragiczne w skutkach może być zażywanie środków psychoaktywnych. W Zespole Szkół nr 1 przy ul.Słubickiej 29-33 we Wrocławiu odbyło się niecodzienne spotkanie poświęcone temu zagadnieniu.

więcej »»
KMP Wrocław
25.11.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 245 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 16.podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław-WPiP
24.11.2015 r.

Z rodzicami i kadrą pedogiczną o bezpieczeństwie uczniów

23 listopada 2015 roku policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław spotkali się z rodzicami i kadrą pedagogiczną Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 11 przy ul. Kamiennej 99 we Wrocławiu. Rozmawiano o bezpieczeństwie wychowanków, także w kontekście uzależnienia od narkotyku lub dopalaczy.


więcej »»
KP Wrocław Psie Pole
24.11.2015 r.

Spotkanie z seniorami

Funkcjonariusze Referatu ds. Nieletnich i Patologii KP Wrocław Psie Pole po raz kolejny spotkali się z seniorami, z klubu seniora „Nazaret”, działającego przy parafii OO. Franciszkanów przy ul. Kasprowicza. Rozmawiano o bezpieczeństwie osób starszych i metodach działania oszustów oraz złodziei.

więcej »»
KMP Wrocław-WPiP
24.11.2015 r.

Spotkanie ze studentami w areszcie śledczym

W ramach programu prewencyjnego "Gimnazjalisto! Twoje życie-Twój wybór" policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław spotkali się ze studentami Naukowego Koła Edukacji i Promocji Bezpieczeństwa funkcjonującego przy Wydziale Nauk o Bezpieczeństwie w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Studenci chcieli osobiście poznać ten program prewencyjny Policji i zobaczyć w jaki sposób jest realizowany przez wrocławskie służby mundurowe.

więcej »»
KMP Wrocław-PG
24.11.2015 r.

Handlowała podrobionym towarem. Policjanci zabezpieczyli ponad 200 sztuk nielegalnej odzieży

Policjanci KMP Wrocław, na jednym z miejskich targowisk zlikwidowali stoisko na którym młoda kobieta oferowała do sprzedaży odzież bezprawnie opatrzoną zastrzeżonymi znakami towarowymi renomowanych międzynarodowych firm. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 200 sztuk takiego towaru. Wśród nich były m.in. bluzy, spodnie dresowe oraz zimowe czapki. Straty, jakie mogli ponieść producenci oszacowano wstępnie na kwotę nie mniejszą niż 18 tysięcy złotych.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu