: 710412
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
17.09.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 315 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 19. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP,KWP Wrocław
16.09.2014 r.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Przypominamy, od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie poruszał się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat – od 20 do 500 zł.


więcej »»
KMP Wrocław
16.09.2014 r.

Bezpiecznie na co dzień,bezpieczny uczeń

Policjanci apelują do rodziców, opiekunów, aby rozmawiali ze swoimi dziećmi o bezpiecznych formach spędzania czasu wolnego po zajęciach szkolnych lub podczas przerw lekcyjnych. Młodzi ludzie dużo czasu spędzają przed komputerem i mogą być narażeni na różne niebezpieczeństwa. Warto im tłumaczyć gdzie i z kim mogą przebywać, o czym rozmawiać, a czego robić nie powinni.

więcej »»
KMP Wrocław
16.09.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 360 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 10. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
15.09.2014 r.

Przypominamy. Pilnujmy swojego mienia!

Policjanci apelują do kierowców i pasażerów samochodów, aby nie pozostawiali żadnych przedmiotów w samochodach, w widocznym miejscu. Są to m.in. tel. komórkowe, nawigacje, tablety. Złodziej zachęcony pozostawionym w aucie jakimś sprzętem lub np. pustym, dla nas bezwartościowym opakowaniem po laptopie, telefonie wybije szybę i zabierze je, bo nie wie co znajduje się wewnątrz. A koszty związane z naprawą uszkodzenia są często dużo wyższe niż zabrana rzecz.

więcej »»
KMP Wrocław
15.09.2014 r.

Jak uniknąć kradzieży telefonu komórkowego

Policjanci apelują, aby pilnować swojego mienia, zwłaszcza takich rzeczy jak telefony komórkowe, laptopy, tablety i inny sprzęt elektroniczny, który często przez naszą niefrasobliwość może wpaść w ręce przypadkowej osoby lub złodzieja.

więcej »»
KP Wrocław Rakowiec
15.09.2014 r.

Spotkanie z mieszkańcami

Policjanci Ogniwa ds. Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec zostali zaproszeni do udziału w festynie zorganizowanym przez Wrocławskie Stowarzyszenie Wychowawców. Impreza odbyła się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu przy ul. Kniaziewicza.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu