: 720540
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
30.10.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 240 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 14. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
29.10.2014 r.

Policyjna Akcja " Znicz 2014"

Od 31.10. do 02.11.2014 roku największe siły Policji skierowane będą w rejon cmentarzy. Nad bezpieczeństwem osób odwiedzających nekropolie czuwać będą funkcjonariusze operacyjni i mundurowi. W rejonie największych wrocławskich cmentarzy, przy bramie głównej, zorganizowane będą punkty informacyjno-zgłoszeniowe tzw. „Ruchome Komisariaty”. W razie jakichkolwiek problemów należy natychmiast informować policjantów lub strażników miejskich.

więcej »»
KMP Wrocław
29.10.2014 r.

Akcja "Zima 2014/2015"

Policjanci KMP Wrocław i wrocławskich komisariatów przygotowują się do działań w ramach akcji "Zima 2014/2015". Funkcjonariusze będą m.in. kontrolować ogródki działkowe i sprawdzać, czy przebywające tam osoby nie potrzebują pomocy.

więcej »»
KMP Wrocław
29.10.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 304 interwencje wrocławskich policjantów i w sumie 17. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław-PG
28.10.2014 r.

Areszt dla hakera komputerowego zatrzymanego przez policjantów.

Funkcjonariusze Wydziału zajmującego się zwalczaniem Przestępczości Gospodarczej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, wspólnie z kolegami z Wydziału Cyberprzestępczości Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, ustalili i zatrzymali hakera komputerowego. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Toruniu. W ręce policjantów z Wrocławia wpadł 38-letni mieszkaniec tego miasta. Mężczyzna był zaskoczony zatrzymaniem.

więcej »»
KMP Wrocław
28.10.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 216 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 11. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
27.10.2014 r.

Bezpiecznie na cmentarzach

Przed nami Dzień Wszystkich Świętych. Myśląc o zniczach, kwiatach i innych, ważnych zakupach nie zapominajmy o własnym bezpieczeństwie, pilnowaniu toreb, dokumentów, kluczy od domu. Wybierając się w długą trasę, pamiętajmy, aby jechać ostrożnie i bez ryzyka. Przypominamy, aby na odzieży, torebkach nosić elementy odblaskowe, dotyczy to zwłaszcza dzieci i osób starszych.

więcej »»
KMP Wrocław
27.10.2014 r.

Policyjny Telefon Zaufania

Przypominamy, we Wrocławiu funkcjonuje infolinia pod nazwą "Policyjny Telefon Zaufania", która przeznaczona jest do kontaktu mieszkańców z Policją. PTZ to dla osób, które z różnych powodów nie chcą kontaktować się osobiście z Policją, możliwość przekazania informacji dotyczących zagrożeń i sytuacji budzących niepokój.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu