: 754584
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KGP,KWP,KMP Wrocław
27.03.2015 r.

PaT we Wrocławiu

PaT, czyli "Profilaktyka a Ty" to program Komendy Głównej Policji, skierowany do młodzieży uczącej się. Ma kilka celów, a główne to promowanie życia bez uzależnień, zaproszeń, a nie wykluczeń, destygmatyzacji młodzieży wykluczonej lub środowiskowo marginalizowanej, nie robienia co się chce, ale odpowiedzialności za siebie i innych. Cele mają zostać osiągnięte poprzez m. in. angażowanie młodych ludzi w działania kulturowe. Wczoraj odbyła się gala osób zaangażowanych w PaT.

więcej »»
KP Wrocław Grabiszynek
27.03.2015 r.

Ukradli paliwo o wartości 500.000 złotych.

Kryminalni KP Wrocław Grabiszynek zatrzymali dwóch pracowników jednej ze stacji paliw, podejrzanych w sprawie szeregu kradzieży na szkodę swojego pracodawcy. Straty w tej sprawie oszacowano na 500.000 złotych. Sprawcy zabierali dla siebie pieniądze otrzymywane z tytułu zapłaty za paliwo od klientów i tuszowali te transakcje w dokumentacji.

więcej »»
KP Wrocław Leśnica
27.03.2015 r.

Stworzyli zagrożenie w ruchu kolejowym i drogowym

Funkcjonariusze prewencji z Komisariatu Policji Wrocław Leśnica zatrzymali dwie osoby podejrzane o spowodowanie bardzo niebezpiecznej sytuacji na szlaku kolejowym.

więcej »»
KMP Wrocław
27.03.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 308 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 14. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
26.03.2015 r.

Policjanci przechwycili ponad 22 tys. sztuk dopalaczy o wartości około 1,5 miliona złotych

Kryminalni KMP Wrocław, w jednym z mieszkań wynajmowanych na terenie miasta, zabezpieczyli ponad 22 tys. sztuk środków zastępczych. Ich wartość szacuje się na kwotę około 1,5 miliona złotych. Substancje rozprowadzane były poprzez sprzedaż wysyłkową. W wyniku przeprowadzonej realizacji zatrzymano też kobietę, podejrzewaną o sprzedaż dopalaczy.

więcej »»
KMP Wrocław
26.03.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 326 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 9. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
25.03.2015 r.

Spotkanie z młodzieżą

Odpowiedzialność prawna nieletnich była tematem spotkania funkcjonariuszy Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław z wrocławskimi gimnazjalistami. Spotkanie odbyło się w Policyjnej Izby Dziecka Wydziału Konwojowego KWP we Wrocławiu, mieszczącej się przy ul. Szymanowskiego 11. Zorganizowano je w ramach realizacji programu prewencyjnego Policji „Gimnazjalisto! Twoje życie – Twój wybór!”

więcej »»
KMP Wrocław-WPiP
25.03.2015 r.

Nietrzeźwy wybił szybę w autobusie, bo zdenerwował się nagłym hamowaniem

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław zatrzymali mężczyznę, który uszkodził okno w autobusie. Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzewany wybił szybę łokciem w drzwiach. Funkcjonariusze ustalili, że powodem takiego zachowania podejrzanego miało być zdenerwowanie nagłym hamowaniem przez kierowcę pojazdu. Mężczyzna byl nietrzeźwy, miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Za swój czyn teraz odpowie przed sądem.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu