: 803720
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
09.10.2015 r.

Seniorze! Nie daj się oszukać "na wnuczka"!

W związku z ciągle pojawiającymi się informacjami o kolejnych oszustwach dokonywanych metodą "na wnuczka" policjanci apelują do seniorów, aby nie ufali osobom, które nagle potrzebują wsparcia finansowego, pożyczki lub pomocy. To samo dotyczy ryzyka związanego z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa. Pamiętajmy! atrakcyjna oferta finansowa, nagła potrzeba finansowa kogoś, kto do nas dzwoni i podaje się za członka rodziny, policjanta lub funkcjonariusza innej służby musi wzbudzać naszą podejrzliwość i nieufność.

więcej »»
KMP Wrocław
09.10.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 273 interwencje wrocławskich policjantek i policjantów oraz 13 podejrzanych, zatrzymanych na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

więcej »»
KMP Wrocław
08.10.2015 r.

Zespoły Szkolno-Przedszkolne nr 12 i 16 we Wrocławiu z "Certyfikatami Bezpieczeństwa"

6 października 2015 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 16 we Wrocławiu, dyrektorzy dwóch wrocławskich szkół odebrali uroczyście z rąk kapituły „CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA”. Są to pierwsze certyfikaty przyznane wrocławskim placówkom oświatowym, za podejmowane inicjatywy w zakresie zapobiegania przestępczości i zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa użytkowników obiektów.

więcej »»
KMP Wrocław
08.10.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 251 interwencji wrocławskich policjantek i policjantów oraz 18 podejrzanych, zatrzymanych na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

więcej »»
KMP Wrocław
07.10.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 335 interwencji wrocławskich policjantek i policjantów oraz 13 podejrzanych, zatrzymanych na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

więcej »»
KMP Wrocław
06.10.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 338 interwencji wrocławskich policjantek i policjantów oraz 14 podejrzanych, zatrzymanych na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

więcej »»
KMP Wrocław
05.10.2015 r.

Weekend w liczbach

Miniony weekend to 1008 interwencji przeprowadzonych przez wrocławskich policjantów oraz 42 podejrzanych, zatrzymanych na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

więcej »»
KMP Wrocław
02.10.2015 r.

Policjant po służbie odnalazł zaginioną kobietę!

Policjant z wrocławskiego Psiego Pola wracając do domu, po zakończonej służbie, odnalazł zaginioną. Funkcjonariusz na przystanku MPK zauważył siedzącą kobietę, która odpowiadała rysopisowi poszukiwanej. Zatrzymał się i rozpytał ją, wzywając jednocześnie będący w służbie patrol. Odnaleziona kobieta trafiła następnie pod opiekę lekarzy.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu