: 720730
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
31.10.2014 r.

ABS-kolejne zajęcia

Za nami kolejne zajęcia w ramach realizacji policyjnego programu prewencyjnego "Akademia Bezpieczny Senior". Tym razem słuchacze dowiedzieli się, w jaki sposób uniknąć manipulacji podczas sprzedawania różnych produktów.

więcej »»
KMP Wrocław
31.10.2014 r.

Wrocławska Bezpieczna Szkoła

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP Wrocław opracowali nowy program pod nazwą" Wrocławska Bezpieczna Szkoła". Jego realizacja ma ograniczyć do minimum liczbę różnych zdarzeń do których może dochodzić w szkołach. Program skierowany jest do gimnazjalistów.

więcej »»
KMP Wrocław
31.10.2014 r.

Bezpiecznie na cmentarzach

Policjanci Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu prypominają, aby udając się na cmentarz, czy to pieszo, samochodem lub środkami komunikacji miejskiej nie zapominać o własnym bezpieczeństwie. Należy pilnować toreb, dokumentów, kluczy od domu. Wybierając się w długą trasę, pamiętajmy, aby jechać ostrożnie i bez ryzyka. Przypominamy, aby na odzieży, torebkach nosić elementy odblaskowe, dotyczy to zwłaszcza dzieci i osób starszych.

więcej »»
KMP Wrocław
31.10.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 327 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 12. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
31.10.2014 r.

Bezpieczeństwo seniorów - policja współpracuje z Kurią Metropolitalną we Wrocławiu.

Policjanci Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu szukają różnych rozwiązań, aby ostrzegać seniorów przed działaniami oszustów i złodziei. Organizują spotkania, szkolenia i debaty. Tym razem nawiązali współpracę z Archidiecezją Wrocławską i mediami katolickimi.

więcej »»
KMP Wrocław
30.10.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 240 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 14. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
29.10.2014 r.

Policyjna Akcja " Znicz 2014"

Od 31.10. do 02.11.2014 roku największe siły Policji skierowane będą w rejon cmentarzy. Nad bezpieczeństwem osób odwiedzających nekropolie czuwać będą funkcjonariusze operacyjni i mundurowi. W rejonie największych wrocławskich cmentarzy, przy bramie głównej, zorganizowane będą punkty informacyjno-zgłoszeniowe tzw. „Ruchome Komisariaty”. W razie jakichkolwiek problemów należy natychmiast informować policjantów lub strażników miejskich.

więcej »»
KMP Wrocław
29.10.2014 r.

Akcja "Zima 2014/2015"

Policjanci KMP Wrocław i wrocławskich komisariatów przygotowują się do działań w ramach akcji "Zima 2014/2015". Funkcjonariusze będą m.in. kontrolować ogródki działkowe i sprawdzać, czy przebywające tam osoby nie potrzebują pomocy.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu