: 731635
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KP Wrocław Rakowiec
17.12.2014 r.

Spotkanie policjantów z rodzicami


30 opiekunów uczestniczyło w spotkaniu informacyjnym z policjantami KP Rakowiec, a dotyczącym odpowiedzialności prawnej nieletnich. Policjanci wyjaśniali wątpliwości rodziców, tłumaczyli m.in. za jakie czyny i w jakich okolicznościach młody człowiek może trafić przed sąd rodzinny.


więcej »»
KP Wrocław Fabryczna
17.12.2014 r.

Kolejne działania policjantów w ramach akcji "Zima 2014/2015"

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna, w dniu 15.12.2014 r., wspólnie z pracownikami MOPS przeprowadzili kolejną akcję prewencyjno - informacyjną, mającą na celu przeciwdziałanie zagrożeniom życia i zdrowia osób bezdomnych, bezradnych, chorych i samotnych.

więcej »»
KMP, KWP Wrocław
17.12.2014 r.

Przypominamy. Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!

Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

więcej »»
KMP Wrocław
17.12.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 286 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 11. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
17.12.2014 r.

Policja przedstawia portret pamięciowy

W związku z prowadzonym śledztwem w sprawie zabójstwa 19-letniej kobiety, dolnośląska Policja publikuje portret pamięciowy mężczyzny, który może posiadać ważne informacje w tej sprawie.


więcej »»
KMP Wrocław
16.12.2014 r.

Świąteczne spotkanie policjantów z dziećmi

18 grudnia od godziny 11.00 policjanci z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej we Wrocławiu, wspólnie ze Strażą Miejską Wrocławia oraz Klubem Strzeleckim Policjantów ,,Snajper’’ organizują spotkanie świąteczne dla dzieci z Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej przy ul. Bujwida 44 we Wrocławiu. Dodatkowo w tym dniu, od godziny 9.00 do 13.00, w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9 we Wrocławiu zostanie zorganizowana specjalna akcja zbiórki krwi dla Dzieci.

więcej »»
KMP Wrocław
16.12.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 321 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 15. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław
15.12.2014 r.

Bezpieczne Święta Bożego Narodzenia

Policja apeluje o zwiększoną ostrożność w czasie przygotowań do Świąt. To czas, w którym Policja odnotowuje większą liczbę kradzieży. Dlatego apelujemy, aby być uważnym i zadbać o bezpieczeństwo własne oraz swojego mienia. Dotyczy to szczególnie miejsc, gdzie dokonujemy większych zakupów i gdzie panuje tłok tj. centra handlowe, targowiska itp. Dobrze pilnujmy dokumentów, telefonów komórkowych, gotówki oraz kart płatniczych.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu