: 719325
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KP Wrocław Psie Pole
23.10.2014 r.

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów w Szkole Podstawowej nr 83

Komendant Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole mł.insp. Jacek Taboł został zaproszony do wzięcia udziału w uroczystości pasowania na uczniów klas pierwszych do Szkoły Podstawowej nr 83 im. Jana Kasprowicza mieszczącej się przy ul. Boya Żeleńskiego 32 we Wrocławiu. W spotkaniu uczestniczyli także funkcjonariusze Straży Miejskiej, grono pedagogiczne szkoły, przedstawiciele duchowieństwa, Dolnośląski Kurator Oswiaty- Beata Pawłowicz, pracownicy biura poselskiego poseł Ewy Wolak.

więcej »»
KMP Wrocław
23.10.2014 r.

ABS, kolejne zajęcia dla seniorów

W ramach X edycji policyjnego programu prewencyjnego Akademia Bezpieczny Senior 21 października b.r. na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim, przy ul. Dawida 1/3 odbyły się kolejne zajęcia.
"Seniorze, nie daj się nabrać! czyli jak uniknąć zagrożeń” to hasło zajęć zorganizowanych przez policjantki z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


więcej »»
KP Wrocław Psie Pole
23.10.2014 r.

Wizyta przedstawicieli szkół w komisariacie

22 października b.r w sali konferencyjnej Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole odbyło się spotkanie funkcjonsariuszy Policji z przedstawicielami szkół podstawowych mieszczącymi się na terenie działania jednostki.

więcej »»
KMP Wrocław
23.10.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 305 interwencji przeprowadzonych przez wrocławskich policjantów i w sumie 17. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP Wrocław / KP Wrocław Ołbin
23.10.2014 r.

Policjanci spotkali się z Prezesami oraz Zarządcami Spółdzielni Mieszkaniowych

W ubiegłym tygodniu w siedzibie Komisariatu Policji Wrocław Ołbin odbyło się spotkanie funkcjonariuszy Policji z Prezesami oraz Zarządcami Spółdzielni Mieszkaniowych mieszczących się na terenie działania jednostki.

więcej »»
KMP Wrocław
22.10.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 334 interwencji przeprowadzonych przez wrocławskich policjantów i w sumie 16. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Psie Pole
21.10.2014 r.

Spotkanie z przedstawicielami Rodzinnych Ogródków Działkowych

Pod hasłem „Bezpieczeństwo wspólna sprawa”, w sali konferencyjnej Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole odbyło się spotkanie funkcjonariuszy z przedstawicielami Zarządów Rodzinnych Ogródków Działkowych.

więcej »»
KMP Wrocław
21.10.2014 r.

Mężczyzna podejrzewany o zniszczenie muralu, zatrzymany przez wrocławskich policjantów

Wrocławscy policjanci ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzewanego o zniszczenie muralu, umieszczonego na elewacji jednego z budynków. Sprawca, zamalował mural, nanosząc na niego m.in. treści nawołujące do nienawiści na tle różnic narodowościowych i etnicznych. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu