: 741114
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KP Wrocław Rakowiec
30.01.2015 r.

Policyjne działania w ramach Akcji Zima 2014/2015

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec wraz z pracownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu w ramach Akcji Zima 2014/2015 przeprowadzili wzmożone działania zmierzające do ograniczenia zagrożenia życia i zdrowia osób samotnych, bezdomnych oraz bezradnych.

więcej »»
KMP Wrocław
30.01.2015 r.

Ukradł w autobusie telefon komórkowy i portfel – został zatrzymany przez policjantów

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież, do której doszło na terenie jednej ze stacji benzynowych na terenie miasta. Sprawca wykorzystując nieuwagę kierowcy autobusu zabrał z otwartego pojazdu telefon komórkowy oraz portfel z dokumentami i pieniędzmi, po czym oddalił się z miejsca przestępstwa. Funkcjonariusze przeszukując okoliczny teren zatrzymali podejrzewanego i odzyskali skradzione mienie.

więcej »»
KMP Wrocław
30.01.2015 r.

Posiadali w mieszkaniu ponad 800 porcji marihuany i amfetaminy

Wrocławscy policjanci zatrzymali trzy osoby, podejrzewane o posiadanie środków odurzających. Sprawcy wpadli w trakcie jednej z interwencji podejmowanych przez funkcjonariuszy wobec awanturujących się sublokatorów w mieszkaniu. Na miejscu zabezpieczono substancję, z której można było uzyskać ponad 800 porcji handlowych marihuany i amfetaminy. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności a jeżeli przedmiotem przestępstwa jest znaczna ilość środków odurzających, kara ta może wzrosnąć nawet do lat 10.

więcej »»
KMP Wrocław
30.01.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 343 interwencji przeprowadzonych przez wrocławskich policjantów i w sumie 10. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.


więcej »»
KMP Wrocław
29.01.2015 r.

Odprawa roczna pionu prewencji

Wczoraj, w siedzibie Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, przy ul. Sołtysowickiej 21 odbyła się odprawa roczna, podczas której podsumowane zostały osiągnięcia funkcjonariuszy pionu prewencji, w roku 2014. W odprawie uczestniczyli naczelnicy wydziałów: Drogowego, Sztabu Policji oraz Prewencji i Patrolowego KMP. Efekty służby oceniał mł. insp. Arkadiusz Małecki Zastępca Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu, któremu podlegają wszystkie służby patrolowe i prewencyjne.

więcej »»
KMP Wrocław
29.01.2015 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 217 interwencji wrocławskich policjantów i w sumie 15 podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP, KWP Wrocław
28.01.2015 r.

Przypominamy. Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!

Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

więcej »»
KMP Wrocław,WRD
28.01.2015 r.

Bezpieczne ferie z wrocławską drogówką

W ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2015” Wydział Ruchu Drogowego KMP we Wrocławiu wyznaczył posterunek kontroli autobusów, który usytuowany jest na parkingu przy ul. Ślężnej a Petrusewicza (przy Wzgórzu Andersa). W dniach od 17 do 31.01.2015 r., od poniedziałku do soboty, w godz. 6:00-9:00 funkcjonariusze WRD KMP Wrocław sprawdzać będą stan techniczny pojazdów, stan trzeźwości kierujących oraz dokumenty wymagane w związku z kierowaniem pojazdem i jego używaniem.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu