: 681976
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wrocław...
KMP Wrocław
23.04.2014 r.

Wrocławski przewodnik z psem służbowym zdobyli brązowy medal
w międzynarodowych zawodach kynologicznych.


Dolnośląscy przewodnicy psów służbowych wystartowali
w organizowanych na terenie Republiki Czeskiej zawodach kynologicznych. Sierż. sztab. Marek Balcerkiewicz reprezentujący Komendę Miejską Policji we Wrocławiu zdobył brązowy medal na tej prestiżowej imprezie.


więcej »»
KMP Wrocław
23.04.2014 r.

Doba w liczbach

Miniona doba to 334 interwencje przeprowadzone przez wrocławskich policjantów i w sumie 12. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KMP,KWP WROCŁAW
18.04.2014 r.

PODCZAS AKCJI „WIELKANOC 2014” POLICJANCI ZADBAJĄ O BEZPIECZEŃSTWO NA DROGACH

Dzisiaj na drogach Wrocławia i regionu rozpoczęła się policyjna akcja „Wielkanoc 2014”. Funkcjonariusze spodziewają się zwiększonej liczby samochodów na trasach. Policjanci w okresie świątecznym czuwać będą nad bezpieczeństwem wszystkich podróżnych. Akcja na drogach potrwa do późnych godzin wieczornych 21 kwietnia 2014 roku.

więcej »»
KP Wrocław Stare Miasto
18.04.2014 r.

ZATRZYMANY ZA KRADZIEŻE TELEFONÓW


Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w swojej przestępczej działalności ukierunkowany był na konkretny rodzaj łupu – w jego zainteresowaniu były telefony komórkowe, po które zazwyczaj „sięgał” za bar w lokalach gastronomicznych. Zatrzymany ma na swoim koncie 4 kradzieże. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
KP Wrocław Psie Pole
18.04.2014 r.

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI RODZINNYCH OGRODÓW DZIAŁKOWYCH.

15.04.2014r. w sali konferencyjnej Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole odbyło się spotkanie z przedstawicielami zarządów Rodzinnych Ogródków Działkowych mieszczących się na terenie podległym KP Psie Pole. Było to cykliczne spotkanie pod hasłem „Bezpieczeństwo wspólna sprawa”organizowane przez Komendanta KP Psie Pole.

więcej »»
KMP Wrocław
18.04.2014 r.

DOBA W LICZBACH

Miniona doba to 275 interwencji wrocławskich policjantówi w sumie 9. podejrzanych, zatrzymanych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku.

więcej »»
KP Wrocław Stare Miasto
17.04.2014 r.

ZATRZYMANI MAJĄ NA KONCIE SZEREG WŁAMAŃ I KRADZIEŻY

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o liczne kradzieże i włamania. Jak ustalili funkcjonariusze sprawcy włamując się do piwnic i strychów na terenie miasta, kradli rowery oraz inne cenne przedmioty. Na koncie zatrzymanych jest blisko 30 takich czynów. Wstępne straty w tej sprawie szacowane są na łączną kwotę około 45 tysięcy złotych. Mężczyźni odpowiedzą teraz za swoje czyny przed sądem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
KMP Wrocław
18.04.2014 r.

ZADBAJMY O NASZE BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Okres przedświąteczny to tzw. gorączka zakupów w centrach handlowych i na targowiskach. Niestety często zdarza się, że podczas wybierania towaru zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i możemy łatwo stać się ofiarą kieszonkowca. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od tego jak bardzo jesteśmy uważni i zapobiegliwi.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu