Ta strona używa plików cookie!
close

 

KONTAKT DLA DZIENNIKARZY


Informacji dotyczących bieżących wydarzeń
dziennikarzom udzielamy w dni robocze w godz. 08.00 – 15.30.


Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu
asp. szt. Łukasz Dutkowiak
tel. 693-403-817


lukasz.dutkowiak@wroclaw.wr.policja.gov.pl

Asystenci ds. prasowo-informacyjnych:
st. sierż. Dariusz Rajski
sierż. Monika Perec


Pytania dotyczące realizacji spraw, które nie są wydarzeniami bieżącymi, proszę kierować
na podany powyżej adres mailowy. Odpowiedzi udzielane będą niezwłocznie po zebraniu informacji.

Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu odpowiada wyłącznie na korespondencję przesłaną przez dziennikarzy. Korespondencja powinna zawierać imię i nazwisko dziennikarza,
redakcję i numer telefonu. Pozostałe listy przekazywane są do odpowiednich komórek organizacyjnych Komendy Miejskiej  Policji we Wrocławiu.

W dni robocze od godziny 15.30 do 20.00 dyżurujemy również pod numerem telefonu 693-403-817. Osoba odbierająca ten telefon odpowie na Państwa pytania, TYLKO I WYŁĄCZNIE dotyczące bieżących wydarzeń.
W przypadku chwilowego braku kontaktu oraz w soboty, niedziele i dni świąteczne, prosimy o kontakt z dyżurującym Oficerem Prasowym KWP we Wrocławiu pod numerem telefonu 608-023-033.

Kontakt w sprawach merytorycznych oraz technicznych, dotyczących zamieszczonych na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu komunikatów prasowych i z nimi związanych zdjęć oraz filmów:
Katarzyna Matysiak (71) 340 26 95

Uwaga!
Wykorzystanie w całości lub w części zawartych w serwisie tekstów oraz materiałów zdjęciowych, filmowych i dźwiękowych wymaga podania źródła.