Ta strona używa plików cookie!
close

Wrocławska policjantka zdobyła srebrny medal w Mistrzostwach Policji i Służb Mundurowych w Judo

Data dodania: 2 listopada 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

W ubiegłym tygodniu w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Policji i Służb Mundurowych w Judo. W zawodach, w kategorii wagowej powyżej 63 kilogramów wystartowała również mł. asp. Izabela Lubczyńska - Kamińska z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki. Wrocławska policjantka zdobyła srebrny medal.

W zawodach uczestniczyło około 60 zawodników i zawodniczek pełniących służbę w Policji, Biurze Ochrony Rządu, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służbie Więziennej oraz Wojsku Polskim.

Nasza medalistka trenuje judo od 17 lat. Funkcjonariuszka w latach 1993-2003 należała do Kadry Olimpijskiej. Ponadto, policjantka w swoim dorobku sportowym posiada dwa medale – srebrny i brązowy, które zdobyła na Mistrzostwach Europy w Judo oraz siedem medali, w tym trzy złote zdobyte na Mistrzostwach Polski Seniorów w Judo. Dla naszej policjantki - judo to pasja, bez której nie wyobraża sobie życia oraz aktywność fizyczna, która dostarcza jej nowych pokładów energii, motywacji oraz zapewnia wewnętrzny spokój.

Mł. asp. Izabela Lubczyńska-Kamińska służy w Policji od 2006 roku. Obecnie pracuje w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym Komisariatu Policji Wrocław Krzyki.  Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.                                  

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych i zawodowych.

 

 

Galeria