Ta strona używa plików cookie!
close

"Dni otwarte" Wydziału Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu w miesiącu lipcu" – zapraszamy kandydatów do służby w policji

Data dodania: 5 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

10, 17 i 24 lipca 2018 roku to dni, w których od godziny 10:00 kandydaci do służby w policji mogą zgłaszać się do Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1. Będą tam miały miejsce tzw. "Dni otwarte" i każda osoba zainteresowana może liczyć na rozmowę oraz choć trochę poznać pracę policjantów. Spotkania mają na celu również propagowanie służby na rzecz bezpieczeństwa obywateli.

Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadzi spotkania z kandydatami w ramach tzw. dni otwartych. Mają one na celu zapoznanie kandydatów z procedurą rekrutacji do służby w Policji.

Dni otwarte zaplanowano na 10, 17 oraz 24 lipca br. od godziny 10:00 w siedzibie Wydziału Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu przy ul. Połbina 1. Oprócz rozmów z funkcjonariuszami i możliwość poznania, choć trochę policyjnego rzemiosła, każdy z kandydatów będzie mógł wziąć udział w zajęciach sportowych przygotowujących do testu sprawności fizycznej. Poszczególne ćwiczenia będą szczegółowo omawiane i w trakcie zajęć będzie też możliwość poprawy swojej techniki oraz kondycji (warunkiem wzięcia udziału w zajęciach sportowych jest posiadanie stroju sportowego).


Zajęcia sportowe będą się odbywały w hali sportowej przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu od godziny 12.00.

Serdecznie Zapraszamy.

 

Powiązane wiadomości